ایده ی ساخت فروشگاه گیاهان دارویی

 •   سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
 •   سلامت
 •   حسین ساکی زادی
 •   بدون دیدگاه
 •   56
 •   توضیحات ایده

  سلامت همیشه در بالاترین سطح نیاز مردم قرار دارد همانطور که میبینیم در کشور ما تمامی شغل های مرتبط با این حوزه در سطح بالایی از درآمد قرار دارند.

  همچنین همواره استفاده از مواد طبیعی و گیاهی و غیر شیمیایی بر استفاده از مواد شیمیایی ترجیح داده می شود. یکی از این دلایل میل انسان به طبیعت و دلیل دیگر سالم بودن و داشتن اثرات جانبی بسیار ناچیز در این مواد می باشد.

  در جامعه ی ما بدلیل وجود طب سنتی به عنوان طب مکمل هموازه استفاده از گیاهان دارویی مورد توجه است. همانطور که میبینم انواع کرم ها و مواد جوان کننده ی پوست گیاهی از فروش بالایی نسبت به محصولات مشابه شیمیایی برخوردار هستند. 

  اما نکته ای که حائز اهمیت است دسترسی کم عموم مردم و شناخت ناکافی از اینگونه گیاهان می باشد. اطلاعات در مورد این گیاهان و همچنین دسترسی به آن ها دو نیاز بسیار مهم جامعه می باشد کمااینکه قیمت بالای داروهای شیمیایی در این دوره نیز خود مزید بر علت است تا اهمیت وجود فروشگاهی اینترنتی که این نیازها را پاسخ دهد بالاتر برود.

  اگر قصد راه اندازی این کسب و مار پردرآمد را دارید و در هر سطحی که قرار دارید حتی اگر برنامه نویس و توسعه دهنده نیستید می توانید به کمک ما آن را به راحتی و با کمترین هزینه و زمان راه اندازی کنید.

  در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد مدل و پلن این کسب و کار می توانید با من در ارتباط باشید.

  موفقیت شما آرزوی قلبی ماست.


    ایده پرداز
  حسین ساکی زادی ( امتیاز : 417 )
  avatar
    Subscribe  
  Notify of
  تمامی حقوق برای رویدیا محفوظ میباشد 2018 ، طراحی شده با در تیم رویدکِت